K9 Horse Club

International Animal Clinic

K9 Kennels Academy Hizmetlerimiz

Kliniğimiz 7/24 hizmet vermekte olup hedefimiz, veteriner hekimliği mesleğini ve sevimli dostlarımızın hastalık teşhislerini, belirlediği tedavileri en yüksek kalitede sunmaktır. International Animal Clinic, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve araştıran deneyimli Veteriner Hekim kadrosuna sahiptir.

Dahiliye

Kliniğimizde Dahiliye(iç hastalıkları) alanında ileri teknik ve teknoloji kullanarak sindirim sistemi, ürogenital sistem, göğüs hastalıkları, dermatoloji vb. problemlerde teşhis ve tedavileri başarıyla gerçekleştirebilmektedir.Hastanemiz son teknoloji ve modern görüntüleme sistemlerini kullanarak doğru teşhis ve doğru tedavi protokolünü belirlemektedir.

Cerrahi

Kapalı devre anestezi, elektrokoter, hasta başı monitör, kryoşurji, sterilizatör gibi teknik cihazlarla donatılmış her türlü operasyonların yapıldığı ameliyathane.

Doğum

Kliniğimiz 24 saat doğuma müdahale ve doğum sonrası yoğun bakım, kuvöz, kısırlaştırma operasyonları, meme tümör operasyonları ve her türlü jinekolojik hastalıkların teşhis ve tedavisi yapılır.

Onkoloji

Onkolojik hastalıkların teşhis, patolojik muayene ve testleri tedavi protokollerin hazırlanması ve tedavi takibi yapılmaktadır.

Laboratuvar

Her türlü kan, biyokimya seroloji, alerji gibi bir kısım spesifik testler, parazitolojik testler, idrar, deri, gaita testleri yapılmaktadır.

Diş

Diş çekimi, dolgu, diş taşı temizletme ve parlatma, ağız çene cerrahisi uygulama ve hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Mikroçip

Mikroçip

Mikroçip uygulamasıyla sevimli dostlarımız kimlik kaydı altına alınmaktadır.

Aşı

Aşı

Kaliteli marka aşılar yapılmaktadır. Bilgisayar programıyla aşı takibi yapılır

Tomografi

Tomografi

Anlaşmalı tomografi merkezinde veteriner hekimlerimiz kontrolünde yapılmaktadır.

Endoskopi, Ultrason, Röntgen

Endoskopi, Ultrason, Röntgen

Kliniğimizde defibrilatör, röntgen, ultrason gibi son teknoloji makinelerimizle sevimli arkadaşlarımızı tedavi ediyoruz.