K9 Horse Club

International Horse Club

INTERNATIONAL HORSE CLUB
(AVRASYA BİNİCİLİK KULÜBÜ)

Binicilik tesisimizde binicilik derslerinin verildiği yarışmalar düzenlemeye uygun 3 adet manej bulunmaktadır. 40×60 ve 60×80 metrekare ebadında 2 adet açık 25×50 metrekare 1 adet kapalı manej bulunmaktadır. Manejin kum zeminleri binicilik sporuna uygun standartlardadır. Engel atlama çalışmaları ve yarışmalar için tüm profesyonel ekipmanlar mevcuttur. Türkiye Binicilik Federasyonu’na üye olan kulübümüzde başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar lisanslı eğitmenlerimiz tarafından binicilik dersleri verilmektedir.

Binicilik Dersleri

Yetişkin ve çocuk biniciler için konkur engel atlama eğitimi

Dresaj Eğitimi (Müzik eşliğinde atla binicisinin yürüyüş figürleri)

Çocuklar için pony eğitim

Okullar için binicilik dersleri ve atla tur

Hipoterapi

Tesisimizde hipoterapi konusunda eğitimli uzman hocalarımız tarafından otizm, serebral palsi, artrit, multiplsikleroz, kafa travması, ivme, omurilik hasarı, davranış bozukluğu ve psikiyatrik bozukluklar gibi nörolojik veya diğer engelli hastalara yardımcı olmak amacıyla verilmektedir.
Atla bir uyum içerisinde belirli fiziksel aktiviteler yapılarak engelli hastaların tedavileri yapılmaktadır.

At Kiralama

Tesisimizde kiralama amaçlı atlar mevcut olup ileri derece binicilerimize kiralanmaktadır

Horse Shop

At binicileri için her türlü ekipmanların bulunduğu mağazamız tesisimizde mevcuttur. Ayrıca atınız için her türlü vitamin, parazit ilaçları ve biniş ekipmanları mevcuttur.

At pansiyon

klübümüzde 4×4 metrekare 60 adet box bulunmaktadır. Pansiyon hizmetimiz; Ahır kirası, atın bakımı, atın günlük sağlık kontrolü ve atın çalıştırmasını kapsar.