VETERİNER KLİNİĞİ

Kliniğimiz 7/24 hizmet vermekte olup hedefimiz, veteriner hekimliği mesleğini ve sevimli dostlarımızın hastalık teşhislerini, belirlediği tedavileri en yüksek kalitede sunmaktır. International Animal Clinic, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve araştıran deneyimli Veteriner Hekim kadrosuna sahiptir.

DAHİLİYE

Hijyenik ve tüm teknik imkanlara sahip muayene ve tedavi odaları.

CERRAHİ

Kapalı devre anestezi, elektrokoter, hasta başo monitör, kryoşurji, sterilizatör gibi teknik cihazlarla donatılmış her türlü operasyonların yapıldığı ameliyathane.

DOĞUM

Kliniğimiz 24 saat doğuma müdahale ve doğum sonrası yoğun bakım, kuvöz, kısırlaştırma operasyonları, meme tümör operasyonları ve her türlü jinekolojik hastalıkların teşhis ve tedavisi.

DİŞ

Diş çekimi, dolgu, diş taşı temizletme ve parlatma, ağız çene cerrahisi uygulama ve hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır.

ONKOLOJİ

Onkolojik hastalıkların teşhis, patolojik muayene ve testleri tedavi protokollerin hazırlanması ve tedavi takibi yapılmaktadır.

LABORATUVAR

Her türlü kan, biyokimya seroloji,alerji gibi bir kısım spesifik testler, parazitolojik testler,idrar,deri,gaita testleri yapılmaktadır.

MİKROÇİP

MİKROÇİP

Mikroçip uygulamasıyla sevimli dostlarımız kimlik kaydı altına alınmaktadır.

AŞI

AŞI

Kaliteli marka aşılar yapılmaktadır. Bilgisayar programıyla aşı takibi yapılır

TOMOGRAFİ

TOMOGRAFİ

Anlaşmalı tomografi merkezinde veteriner hekimlerimiz kontrolünde yapılmaktadır.

ENDOSKOPİ ULTRASON RÖNTGEN

Kliniğimizde defibrilatör, röntgen, ultrason gibi son teknoloji makinelerimizle sevimli arkadaşlarımızı tedavi ediyoruz.