www.k9horseclub.com
Hakkımızda I Fotoğraf I Video I Üye Ol I Eğitim I Sık Sorulan Sorular I Tavsiye et

Haber / Duyuru

HAKKIMIZDA
İnternational K-9&Horse Club ilk olarak 1999 yılında International Kennels K-9 Academy adı altında köpek eğitim, pansiyon, petshop ve veterinerlik hizmeti vermek amacıyla veteriner hekim Ramazan Altıntop tarafından kurulmuştur. Tesis 2005 yılında İnternational Horse Club ve Hara Restaurantı hizmete açmış olup sevgi ve güvenin tek adresi olarak büyümesini hizmet kalitesini arttırarak devam etmektedir.

İnternational K-9&Horse Club
Büyükçekmece hazerfen havaalanı yolu üzerinde karaağaç köyü girişinde yirmibeş dönümlük bir arazide yılın her ayında ailece yararlanabileceğiniz bir çiftlik ortamı sunuyor. Tesiste Binicilik, at bakım ve pansiyonu, köpek eğitim, bakımı, petshop ve veterinerlik hizmetlerinde faydalanır yazın cennet bahcesinde kışın ferahlatıcı salonunda türk mutfağının lezzetli yemekleri tadabilir yada şirket toplantınızı, nişan sünnet ve düğün gibi organizasyonlarınızı yapabileceğiniz sıcak bir ortamı siz değerli misafirlerine sunmaktadır.

İnternational Kennels K-9 Academy sektörde hizmet veren diğer k-9 isimli veya benzer isimli hiçbir firmayla ve dernekle ilgisi olmadığı gibi ayrıca başka bir şubeside yoktur.

INTERNATIONAL KENNELS
K-9 ACADEMY

a-Köpek eğitimi
b-Köpek pansiyon
c-Köpek satış
d-Veterinerlik
e-Petshop
f-Banyo-kuaför
g-Servis
h-Güvenlik köpekleri kiralama
ı-Köpek prodüksiyon hizmetleri
INTERNATIONAL HORSE CLUB
a- Binicilik Tesisi
b- Binicilik Dersleri
c- At Pansiyon
d- At Eğitim
e- Shop
f- At Veterinerlik
g- At Satışı
h- Yarışma Takvimi
ı- Atları Tanıyalım

Mail listemize katılın
 Copyright 2007 © k9horseclub.com

Anasayfa I International Horse Club I International K-9 Academy I Hara Restaurant I Davet Organizasyon I Veterinerlik Hizmetleri
Hakkımızda I Fotoğraf&Video I Üyeler I Eğitim I Sık Sorulan Sorular I Linkler I İletişim

gerçekçi