www.k9horseclub.com
Hakkımızda I Fotoğraf I Video I Üye Ol I Eğitim I Sık Sorulan Sorular I Tavsiye et

Haber / Duyuru

Mail listemize katılın
 
DAVET -DÜĞÜN - TOPLANTI ORGANİZASYON
Kır düğünü yapmak,at üzerinde gelin olmak istermisiniz? İstanbulun yanı başında Taksime 20 dakikalık bir mesafede sizlere hayal ettiğiniz, yeşillikler içerisinde konuklarınızın hiç unutamayacağı bir düğünü hayal ediyorsanız bizi aramanın tam zamanı.

500 kişilik bahcesinde isteğe bağlı açık büfe veya servisli yemek ve profesyonel organizasyonla konuklarınızın olağanüstü zevk alacağı tad ve eğlenceyi sunuyoruz. Çiftlik ortamında konuklarınız kuş sesleri arasında atların koşuşmalarını gölette balık ve ördeklerin yüzmelerini izlerken sizin at üzerinde düğün alanına girişinizin getireceği heyecan.


Kır bahcesinde çocuğunuzun süslenmiş at üstünde krallar gibi sünnet düğününü yapmak istermisiniz?

Çocuk konukların eğlenmesi için at gezintileri, palyoco , sihirbaz gösterileri, pamukşekerci, patlamış mısır daha sayamayacağınız animasyon ve eğlenceler.
Büyükler için lezzetli yemekler , içkiler geçvakitlere kadar müzik eğlence. Şirket toplantıları kapalı ve açık alanlarımızda yapılmaktadır. Siz toplantınızı yaperken çocuklarınız ve aileleriniz çiftlik ortamının zevkini çıkarsın.


Copyright 2007 © k9horseclub.com

Anasayfa I International Horse Club I International K-9 Academy I Hara Restaurant I Davet Organizasyon I Veterinerlik Hizmetleri
Hakkımızda I Fotoğraf&Video I Üyeler I Eğitim I Sık Sorulan Sorular I Linkler I İletişim